Supervisoren

Hieronder vindt u een overzicht van alle geregistreerde supervisoren, gesorteerd op achternaam:

NAAM DISCIPLINE
  ORGANISATIE PLAATS E-MAIL

Elles Beisiegel

Psychotherapeut

  GGZ Delfland
Delfland
e.beisiegel@ggz-delfland.nl
Marc Blom Psychiater   PsyQ Den Haag m.blom@psyq.nl
Michael van den Boogaard Psychiater   PsyQ Rotterdam m.vandenboogaard@rijnmond.psyq.nl
Anita Bos Psychotherapeut   PsyQ Depressie Groningen aj.bos@groningen.psyq.nl
M.L. Boshuisen Psychiater   UCP Groningen m.l.boshuisen@psy.umcg.nl
Leonie Breteler Psychiater   Mesos Utrecht lmtbreteler@mesos.nl
Johan Brouwers Psychotherapeut  
Den Bosch brouwerswijchen@hotmail.com
  Specialisatie: IPT bij adolescenten en jeugdigen, Groeps IPT en Volwassenen. Met name stemmingsklachten, angst en trauma.
Marion Dijkstra GZ psycholoog / Systeemtherapeut   RPC Woerden Woerden m.dijkstra@altrecht.nl
Annemiek Dobbelaar Psychotherapeut   Zuyderland Sittard
Sittard a.dobbelaar@ziggo.nl
Pim van Dun Psychotherapeut   PsyQ/LINK Rotterdam linkpcs@xs4all.nl
Isabel Elfferich Klinisch psycholoog/Psychotherapeut   Altrecht/LINK Rotterdam linkpcs@xs4all.nl
Feniks de la Fosse Klinisch psycholoog
  De la Fosse Psychotherapie
Ede
2feniks@delafossepsychotherapie.nl
Karen Gilijamse Psycholoog-psychotherapeut   Novadic-Kentron, verslavingszorg Brabant
Eindhoven karen.gilijamse@altrecht.nl
Cecile Gunning Psychotherapeut   
Nijmegen c.gunning@karakter.com
  Specialisatie: Adolescenten als groep
Onno Habekotte Psychiater   UMCG Groningen o.habekotte@psy.umcg.nl
Thea Hoogerwerf Psychotherapeut   PsyQ Den Haag tghoogerwerf@planet.nl
Marco Horjus Psychiater   PsyQ Den Haag m.horjus@psyq.nl
  Specialisatie: IPT-cc crosscultural
Joost Janzing Psychiater  
Nijmegen j.janzing@psy.umcn.nl
Kosse Jonker Psychotherapeut   PsyQ Rotterdam k.jonker@psyq.nl
Anja Karst Psychiater   Riagg Maastricht Maastricht a.karst@riagg-maastricht.nl
Rini Kerver Psychotherapeut   PsyMens Den Haag dr.m.j.kerver@hotmail.com
Henk Koers Psychiater   Mesos Utrecht hkoers@mesos.nl
Iekeline Koopmans GZ-Psycholoog   UMCG Groningen i.h.koopmans@psy.umcg.nl
Marije de Kruiff Psychiater   PsyQ Haaglanden Den Haag m.dekruiff@psyq.nl
Annemie Kuckelkorn GZ-Psycholoog  
Amsterdam Annemie.Kuckelkorn@ggzwf.nl
Marc Le Hong Psychotherapeut   Dimence  Almelo m.lehong@dimence.nl
  Specialisatie: doelgroep Allochtone cliënten en IPT groepsbehandeling.
Ina Leeuw Psychotherapeut   Riagg Maastricht Maastricht i.leeuw@riagg-maastricht.nl 
Frenk Peeters Psychiater  
Maastricht  f.peeters@riagg-maastricht.nl
Marian Quelle Psychotherapeut   GGZDelfland
Delft marian.quelle@xs4all.nl
  Specialisatie: depressiebehandelingen en behandelingen van PTSS. IPT-individueel en IPT-G.
Alex de Ridder Psychiater   Altrecht Zeist a.de.ridder@reiniervanarkel.nl
Nienke Rexwinkel GZ-psycholoog / Psychotherapeut   Virenze-Riagg Maastricht Maastricht nienke.rexwinkel@hotmail.com
Tini van Roosmalen Psychotherapeut  
Den Hoorn tiniroos@gmail.com
Anneke van Schaik Psychiater   GGZ in Geest Amsterdam a.vanschaik@ggzingeest.nl
Jérôme Schuch Psychiater   UMCG Groningen h.j.j.schuch@psy.umcg.nl
Karin van Selm GZ-psycholoog   Mondriaan Vaals karinvanselm@planet.nl
Dina Snippe Psychotherapeut   GGZDelfland Delft dinasnippe@gmail.com
  Specialisatie: IPT in ambulante groepen
Ricardo Trinidad GZ-psycholoog   Symforagroep Almere
rbtrinidad@hotmail.com
Peter Teeuwen Klinisch psycholoog/Psychotherapeut   GGZDelfland Delft p.teeuwen@ggz-delfland.nl
Cora Versteeg Psychotherapeut  
Amsterdam c.versteeg@ggzingeest.nl
Christa van Voorst Vader Psychotherapeut   GGZ Leiden c.vvv@hetnet.nl
Wim Winthorst Psychiater   UMCG Groningen w.h.winthorst@psy.umcg.nl
Marjan Schnetz Klinisch psycholoog/ Psychotherapeut   PsyQ Den Haag
jmschnetz@hotmail.com
Marina Marinkovic Psychotherapeut   PsyQ Rotterdam marinamarinkovic77@gmail.com
Joop de Jong Psychiater   Parnassiagroep - PsyQ Den Haag
j.dejong@psyq.nl
Judith Godschalx-Dekker Psychiater   Spaarne Gasthuis Haarlem psychiatrie@spaarnegasthuis.nl  

 

Graag verneem ik van u